Den otevřených dveří 28. 2. 2022 - 15:00

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří. 

Na školní rok 2022/2023 budeme otevírat jednu I. třídu o 24 dětech. O otevření přípravné třídy jednáme, rozhodnutí padne do konce ledna.

Přijímáme rovněž žáky do budoucí 6. třídy a umožňujeme přestupy do nižších a vyšších ročníků

V případě zájmu o naši školu pište svoje dotazy, případně si domluvte osobní schůzku prostřednictvím mailů: info@bratrska.cz  rostislav.konopa@bratrska.cz. Tel.: 724 025 354

Vítejte ve škole, kde tým učitelů usiluje o příjemné prostředí, důvěru a čestné jednání bez ohledu na to, zda jste našimi žáky nebo učiteli. Ve výuce podporujeme děti v jejich nadání, v touze poznávat a objevovat, protože bez zvědavosti se nedá překročit žádný horizont poznání.

Jako ředitel si přeji, aby ve škole platil školní řád, který bude mít pouhých deset slov: „Chovejte se k sobě jako dámy.“ Buďte ohleduplní jako džentlmeni.“ Budeme rádi, když se školou navážete partnerství a přátelství a budete nám pomáhat společně rozvíjet silné stránky vašich dětí.

Pokud u nich zároveň budeme podporovat schopnost vidět krásu, projevovat empatii a soucit a aktivně pomáhat lidem, kteří to potřebují, naučíme je skutečným etickým hodnotám a síle charakteru.

Ve světě, který má být pro všechny bezpečný, je klíčovou dovedností kritické myšlení, schopnost spolupracovat, ověřovat zdroje a vlídně komunikovat.

V Bratrské škole představuje důležitou úlohu výtvarné umění, hudba a dramatizace, neboť rozvíjí schopnost vidět srdcem. Vyučování má mít vždy na paměti lidský rozměr, neměli bychom být ovlivněni stereotypy a předsudky. To ostatně učím i své vlastní děti.

Přeji si, aby se vašim dětem ve škole líbilo a mluvily o ní doma s nadšením. Do ředitelny budete mít vždy dveře otevřené.

Srdečně, Rostislav Konopa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít